środa, 20 lutego 2013

Zmiany, zmiany, zmiany…

 
Moi drodzy czytelnicy!!!
 
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem  uporządkowania nieco mojego bloga ale również chciałabym sprawić by stał się on nieco  ciekawszy i bardziej czytelny.
 Oczywiście nie zależy mi na rewolucji totalnej (z jakiegoś względu jednak do mnie zaglądacie ;) ).Chodzi o niewielkie zmiany, które sprawią, że jeszcze przyjemniej będzie Wam mnie tu odwiedzać.

W związku z tym bardzo interesuje  mnie Wasza opinia o obecnym wyglądzie bloga i jego zawartości. Może macie jakieś uwagi albo pomysły, które mogłabym przemyśleć bądź wcielić w życie. Tematy, które Was szczególnie interesują. 
A może jest coś bez czego sobie tego bloga nie wyobrażacie i czego nie życzycie sobie abym ruszała/zmieniała np. czcionka, kolorystyka itp. Zależy mi na każdej Waszej opinii wszak tego bloga piszę dla Was. Czekam również na anonimowe opinie te krytyczne również :) .Liczę na czytelniczki regularnie komentujące moje posty (za co po stokroć z tego miejsca dziękuję) ale też na te/tych z Was, których jeszcze nie miałam okazji poznać.
Wśród Was jest też wiele osób naprawdę doświadczonych w prowadzeniu blogów i było by fantastycznie usłyszeć kilka sugestii od Was.Nie chcę stać w miejscu, lubię się rozwijać. Wasze opinie mogły by mi w tym bardzo pomóc :)


Tym czasem co by nie było tylko
dziś słowem pisanym...
Dużo ostatnio pracuję, zwłaszcza z laptopem na kolanach i przyznam,
że marzy mi się tak inspirująca pracownia jak np.ta tutaj.

Ta stojąca lampa to moja ścisła czołówka!via alvhemmakleriPozdrawiam ciepło
 
 

J.
8 komentarzy:

 1. Uwielbiam Twojego bloga, jak dla mnie to on jest bardzo czytelny i zachęcający do odwiedzania.
  Fantastyczna inspiracja.
  Pozdrawiam Cię serdecznie.
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, miło mi to słyszeć :) Dziękuję i pozdrawiam gorąco
   J.

   Usuń
 2. Tu nic nie trzeba zmieniać!
  Mi sie podoba i go bardzo lubię! :)
  Jest charakterystyczny dla Ciebię.
  każdy jednak potrzebuje jakiś zmian, więc proszę bardzo - ja jestem otwarta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PetitKo (strasznie lubię tą nazwę ;P ). Dziękuję za tak pozytywną opinię! No tak to jest z nami kobietami, że przynajmniej od czasu do czasu potrzebujemy zmian. Może w takim razie nie zmiany a dodatki do zawartości bloga. Może jakieś stałe cykle, albo inspiracje na życzenie... :)
   Buziaki
   J.

   Usuń
 3. Mnie się tu podoba :)
  Ale jeśli jakichś rad mogłabym Ci udzielić to może byłyby to dwie:
  1) Justowanie tekstu. Lepiej się czyta w moim odczuciu, jest czytelniej. Chociaż kiedy tekstu jest niewiele nie ma to dla mnie znaczenia.
  2) Zdjęcia w jednej szerokości. Nic mnie tak nie rozbija jak porozjeżdżane zdjęcia to tu, to tam. Raz szersze, raz węższe. Można to zmienić edycji posta "html".
  Tyle ode mnie w kwestii "dobrych rad" :)
  Pozdrawiam!
  Żelikowska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszko :) Przede wszystkim gratuluje 10000 odsłon :)
   Dziękuję za uagi. Co do justowania tekstu na pewno przetestuje na kolejnych postach, jeśli chodzi o taką samą szerokość zdjęć to nie wiem czy dobrze rozumiem ale czasami jest tak, że zdjęcia mają różny pikselowy rozmiar, nie chcąc zmniejszać ich jakości nie zmieniam ich rozmiarów do jednego. Chyba, że to o czym piszesz "edycja posta "html" to jakiś inny sposób aby wszystkie miały taki sam rozmiar ale ich jakość nie spadała. Było by super bo ja też wolę jeśli zdjęcia mają tą samą szerokość :)
   Pozdrawiam
   J.

   Usuń
 4. jak dla mnie jest ok, blog jest jasny i nie straszy dużą ilością niepotrzebnych gadżetów :)

  jeśli pragniesz zmian to może nagłówek ??
  Jeśli chodzi o treść i tematy nie mam zastrzeżeń wybierasz zawsze kilka inspiracji, które ładnie opisujesz ze źródłem, poza tym trafiasz w moje najczulsze miejsca z tymi inspiracjami wiec jakbym mogła coś źle napisać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Al ! Przyznam, że właśnie myślę nad tym jak uporządkować go jeszcze trochę. Zapewne zwinę trochę liste blogów i popracuje nad etykietami aby łatwiej było Wam się po nim poruszać. Co do nagłówka też pomyślałam, że to najlepszy sposób na zmianę. Kolorów i gadżetów nadal nie mam zamiaru dodawać, wręcz przeciwnie. Chciałabym aby blog nabrał jeszcze większego oddechu.
   I niezwykle miło mi słyszeć, że inspiracje, któe wynajduję w jakiś sposób poruszają Wasze/Twoje serca...
   Pozdrawiam cieplutko
   J.

   Usuń